نمایش 1–12 از 26 نتیجه

AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router

1,260,000 تومان
ویزگی های دستگاه : تعداد پورت اترنت RJ-45 : چهار عدد تعداد پورت RJ-11 : یک عددتعداد پورت USB : ندارد نشانگر LED : دارد

آنتن دیش وایرلس وای لینک HSPA-23.5x-D 23dBi

2,140,000 تومان
  • نوع آنتن : دیش
  • فرکانس : ۴.۸-۶.۴ گیگاهرتز
  • جهت انتشار سیگنال : افقی و عمودی
  • وزن بهمراه نگهدارنده : ۲ کیلوگرم
  • بهره آنتن (Gain) : 23.5 dBi

آنتن دیش وایرلس وای لینک SPA-30.5x-D 30dBi

3,350,000 تومان
  • نوع : آنتن دیش
  • نوع آنتن : سالید دیش (Solid Dish)
  • ساختار آنتن : dual polarized
  • گیرندگی آنتن : 30 dBi
  • محدوده فرکانس : 4.8 تا 6.4 گیگاهرتز

پایه دوربین کم باکس C_BOX مدل 14

22,500 تومان

ویژگی پایه دوربین کم باکس C_BOX

  • دارای استاندارد IP65
  • مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت و آب
  • حاوی مواد آنتی اکسیدان و آنتی UV
  • 14*14 سانتی متر
  • ارتفاع (عمق) 6 سانتی متر
  • تنوع رنگی

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود داپلکس FC-ST

تومان
نوع کانکتورها : FC-ST فرول کانکتور : سرامیک (زیرکونیا) تار مصرفی : Fujikura نوع پچ کورد : داپلکس نوع فیبر : سینگل مود پوشش :(Hologen free (LSZH قطر فیبر: ۲ میکرون متراژ کابل : ۱ متر ، ۲ متر ، ۳ متر ، ۵ متر ، ۱۰ متر و ( ساخت و تولید به سفارش مشتری ) رنگ کابل : زرد

پچ‌ کورد فیبرنوری SC-SC سینگل مود APC-UPC

55,000 تومان

ویژگی های محصول

  • تعداد کور: سیمپلکس
  • نوع پالیش:APC/UPC
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • نوع  فیبر: Single Mode
  • متراژ :یک متری

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC/UPC سیمپلکس سینگل مود

55,000 تومان

ویژگی های محصول

  • نوع کانکتور: SC-SC
  • نوع پالیش: upc
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد

مودم 4G/LTE قابل حمل دی-لینک مدل DWR-930M

1,190,000 تومان
نوع اتصال : بی‌سیم رابط‌ها : شیار سیم کارت نوع آنتن : داخلی منبع انرژی : باتری

مودم 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 H1

3,280,000 تومان
مشخصات مودم اینترنت TD-LTE TF-i60 H1 : ابعاد: 78 *155*240 میلیمتر وزن: 410 گرم نوع اتصال: بی‌ سیم و باسیم رابط‌ها: شیار سیم کارت , پورت RJ-45 LAN , پورت RJ-45 WAN/LAN , پورت RJ-11 , اتصال بی‌سیم (Wi-Fi) شبکه‌های قابل پشتیبانی: 2G/3G/4G/4.5G/TD-LTE باندهای قابل پشتیبانی: TDD-LTE / FDD-LTE نوع آنتن: MIMO 4x4 سرعت انتقال داده‌ها: 300 مگابیت بر ثانیه دانلود نشانگر LED: دارد منبع تغذیه: آداپتور برق 100 تا 240 ولت سایر مشخصات : پشتیبانی از استاندارد LTE Cat 6 پشتیبانی از چهار SSID به صورت همزمان پشتیبانی از فناوری TD-LTE قابلیت فعال سازی آی پی استاتیک

مودم VDSL/ADSL بی سیم تی پی لینک TD-W9960

700,000 تومان
  • رابط‌‌ها:پورت اترنت RJ-45 LAN، پورت RJ-11، پورت RJ-45 WAN/LAN
  • کیفیت خدمات (QoS):دارد تعداد پورت اترنت RJ-45:سه عدد فرکانس قابل پشتیبانی:2.4 گیگاهرتز
  • تعداد آنتن:دو عدد

مودم دی لینک +DSL-224 VDSL2/ADSL2

710,000 تومان
ویژگی های محصول رابط‌‌ها : پورت اترنت RJ-45 LAN، پورت RJ-45 WAN/LAN، پورت RJ-11 کیفیت خدمات (QoS) : دارد تعداد پورت اترنت RJ-45 : چهار عدد فرکانس قابل پشتیبانی : 2.4 گیگاهرتز تعداد آنتن : دو عدد