مشاهده همه 9 نتیجه

آنتن دیش وایرلس وای لینک HSPA-32.5x-D 32dBi

5,900,000 تومان
مشخصات و ویژگی های آنتن دیش وای لینک HSPA-32.5x نوع آنتن : دیش فرکانس : 4.8-6.4 گیگاهرتز برای نوع dual جهت انتشار سیگنال : افقی و عمودی وزن به همراه نگهدارنده : 8 کیلوگرم بهره آنتن (Gain) : 32.5 dBi میزان F/B 56 Cross – Polar Rejection 30 Port to Port Isolation 40 VSWR 1.4:1

آنتن دیش وایرلس وای لینک SPA-33.5x-D (PR) 33dbi

5,050,000 تومان
  • گیرندگی آنتن : 33 dBi
  • ساختار آنتن : dual polarized
  • نوع آنتن : سالید دیش (Solid Dish)
  • محدوده فرکانس : 4.8 تا 6.4 گیگاهرتز
  • جهت انتشار امواج : عمودی و افقی
  • کاربرد : Outdoor
  • قابلیت نصب بر روی میله‌
  • سایر مشخصات : نوع اتصال 2x N-Female

دوربین مداربسته AHD برایتون مدل UVC78C29

1,080,000 تومان
شکل ظاهری : بولت رزولوشن دوربین : 2 مگاپیکسل دید در شب : دارد لنز : 2.8mm محافظت : IP66

دوربین مداربسته تحت شبکه تیاندی مدل TC-H326S

24,000,000 تومان
شکل ظاهری : اسپید دام ضبط صدا : ندارد دید در شب : برد 150 متر رزولوشن دوربین :  2MP لنز : 33X استاندارد مقاومت در مقابل آب و گرد و غبار : IP67 خروجی ویدئو : S+265/H.265/H.264

مودم فیبر نوری ONT هوآوی EchoLife HG8245H-UPC

1,400,000 تومان
مشخصات مودم ONT مدل HG8245H-UPC: متعلقات:آداپتور،مودم،پچ کورد 1متری ابعاد: 176*138.5*28 میلیمتر وزن: 260 گرم دمای عملیاتی: 0 تا 40 درجه سانتی گراد ولتاژ ورودی آداپتور برق: 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز منبع تغذیه سیستم: 11 تا 14 ولت DC با جریان 2 آمپر مصرف برق استاتیک: 5 وات حداکثر مصرف برق: 15.5 وات پورت ها: 2POTS 4GE Wi-Fi USB نشانگر LEDs: برای نمایش وضعیت POWER/ PON/ FATE/ LAN/ TEL/ USB/ WLAN/ WPS مشخصات پورت GPON: حساسیت گیرنده: -27dBm طول موج: US 1310 nm, DS 1490 nm مشخصات پورت LAN: تعداد پورت شبکه (LAN):چهار عدد مشخصت پورت POTS: فرمت: G.711A/μ, G.729a/b and G.722 حداکثر REN: چهار عدد حالت DTMF فکس: T.30/T.38/G.711 مشخصات پورت USB: تعداد پورت USB 2.0: یک عدد ذخیره سازی شبکه مبتنی بر FTP مشخصات WLAN: استاندارد: IEEE 802.11 b/g/n تعداد: 2x 2 MIMO آنتن: 2 دسی بل سرعت رابط: 300 مگابیت بر ثانیه

مودم فیبر نوری هوآوی hg8245c

750,000 تومان
ویژگی‌ های محصول
  • نوع مودم:ONT
  • تعداد پورت تلفن : ۲ عدد
  • تعداد پورت اترنت: ۴عدد ۱۰/۱۰۰
  • تعداد پورت USB: دو پورت USB2
  • قدرت آنتن وای فای : 5dbi
  • منبع تغذیه ورودی: 90 – 270 ولت ac
  • آداپتور:11 تا 14 ولت dc
 

مودم فیبر نوری هواوی HG8245H, apc, ماژول سبز

1,700,000 تومان
مودم GPON مورد تایید مخابرات ایران  متعلقات:آداپتور،مودم،پچ کورد 1متری کاربرد دستگاه : مودم فیبر نوری   Wi-Fi  FXS نوع کانکتور فیبر نوری : سبز رنگ SC/APC  تعداد پورت شبکه : 4 پورت با سرعت 10/100/1000 تعداد پورت FXS تلفن : 2 پورت Rj11 پورت USB :  یک پورت از نوع USB2 تعداد آنتن اکسس پوینت : 2 عدد و پشتیبانی از باند فرکانسی 2.4  گیگا هرتزی استاندارد شبکه بی سیم : 802.11b/g/n گین آنتن : 5 dBi – تقویت شده . نشانگر های روی دستگاه  : POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS