دسته‌بندی نشده, مقالات

رادیو میکروتیک DISC lite و یک مشکل بزرگ

رادیو میکروتیک DISC lite و یک مشکل بزرگ

برند میکروتیک امروزه تولیدکننده ی بهترین و باکیفیت ترین محصولات در زمینه ی تجهیزات شبکه سخت افزاری و نرم افزاری است. از محصولات این برند می توان به سوئیچ شبکه، انواع محصولات وایرلس، لوازم جانبی تجهیزات شبکه و… اشاره کرد. در این مقاله با رادیو میکروتیک DISC lite و یک مشکل بزرگ آشنا خواهید شد.

اگر با مشکل در رادیو DISC lite مواجه شده باشید، بدون شک در لحظات اولیه ترس بزرگی در وجود شما رخنه می کند و به دنبال چرایی این اتفاق می گردید. احتمالا اولین پاسخ این است که؛ هنگام جایه جایی صدمه دیده و دچار مشکل شده است.

اما نگران نباشید این مشکلی است که در تمامی سری های تولید شده مشاهده می شود. دلیل این مشکل طراحی نامناسب کاور روی آنتن است که از اطراف دچار شکستگی می گردد.

اگر از این وسیله با وجود آسیب دیدگی استفاده شود پس از اولین بارش باران بدون شک دستگاه دچار سوختگی می شود و به مشکلی بزرگ برای شما تبدیل می شود.

بهتر است پیش از ادامه ی مقاله با واژه ی رادیو وایرلس آشنا شوید.

رادیو میکروتیک

رادیو وایرلس چیست؟

درگیری ذهنی عموم مردم این روزها استفاده از اینترنت خوب و باکیفیت است. بهترین انتخاب اینترنت بی سیم یا وایرلس است. پیش از ورود رادیو وایرلس ها به دنیای تجهیزات شبکه، دیتاها در ارسال با محدودیت های بسیار زیادی از نظر مسافت مواجه بودند.

اینترنت وایرلس به شکل رادیوهای وایرلس قابل ارائه است. این دستگاه به صورت یک رادیو وایرلس در محل موردنظر شما نصب می گردد. و با شرکت تامین‌کننده ی اینترنت خود، در ارتباط است.

رادیو وایرلس اینترنت را دریافت و به صورت یک امواج رادیویی به مقصد موردنظر ارسال می کند.

رادیو وایرلس های میکروتیک دارای خصوصیات فنی و مشخصی اند که این تفاوت ها دلیل برتری یکی بر دیگری می شود. میزان پهنای باند، میزان مسافت قابل پوشش و قدرت آنتن از جمله این ویژگی ها هستند.

رادیو وایرلس ها در دسته های متفاوتی جای می گیرند، رادیو وایرلس میکروتیک DISC lite در دسته رادیوهای مناسب برای استفاده خانگی و شرکت و بطور کلی در مقیاس های کوچک و متوسط قرار می گیرند.

بنابراین در جهت ایجاد ارتباطات رادیویی در فواصل مختلف و بلند از تجهیزات وایرلس میکروتیک استفاده می شود.

سوالی که بدون شک از ابتدای محتوا در ذهن شماست؛ چگونه طراحی نامناسب باعث بوجود آمدن این مشکل در رادیو وایرلس، می شود؟

اگر تولیدی های این محصول را مشاهده کنید متوجه می شوید استفاده از قاب پلاستیکی بسیار خشک و ایجاد زاویه انحنای 90درجه بر روی این محصول باعث  به وجود آمدن این مشکل شده است.

تولید چنین محصولی از میکروتیک دور از انتظار است. اما می توانیم این اطمینان را به شما دهیم که در سری های جدید این محصول، دیگر با چنین دردسر بزرگی روبه رو نخواهید شد.

اما چگونه یک رادیو وایرلس خوب خریداری کنیم؟

  1. پیش از خرید این محصول حتما با کارشناسان فنی مشورت کنید. شما می توانید سوالات خود را از متخصصان ما بپرسید، ما تا خرید یک محصول مناسب در خدمت شمائیم.
  2. در هنگام خرید حتما از گارانتی محصول اطمینان حاصل کنید.
  3. اگر با سیستم های وایرلس آشنایی کافی ندارید، به هیچ وجه اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه نکنید. چرا که این کار می تواند آسیب های جدی به دستگاه شما وارد کند.
  4. از کابلی با کیفیت مناسب استفاده کنید تا دستگاه شما در کوتاه مدت دچار اختلال نشود.

از مزایای استفاده از رادیو وایرلس به قیمت ارزان، نصب آسان، انعطاف بالای آن می توان اشاره کرد.

در اخر پیشنهاد ما به شما این است که معتبرترین شرکت را برای خرید این محصول و دیگر تجهیزات شبکه انتخاب کنید. و پیش از خرید حتما با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *